tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Zamanımızı en rahat ve konforlu yaşamak amacıyla evlerimizde sürekli yenilik degişlik yapmak isteriz bu degişim eşyalar ve en çokta duvar kağıtları duvar renkleri göze ilk çarpan ev dekorasyon degişimleridir. Duvar kağıdı modelleri çok fazla ve uygulaması çok hızlı oldugu için en çok tercih edilen seçenektir.En güzel yanı ise temizliği ve evinizin havasını değiştirgi gibi lekeyi emmediği için kolayca temizlenebilmektedir. Ev, büro vb. mekanlarda uygulanan duvar kagıtları diğer dekorasyon ürünleri ile eşyalar, ahşap dolaplar, kumaş koltuklar vb. hemen hemen her eşya ile entegre olabilmektedir. Duvar kağıdı uzun ömrü ve hızlı uygulaması sayesinde avantajlıdır.

Şık ve göze hoş gelen renk ve dokuda duvar kağıdı modelleri arasından beğendiğiniz modeli seçebilir ve yaşam alanınızı değiştirebilirsiniz.Ankara duvar kağıdı ustası olarak; müşterilerimize yılların verdiği uzmanlık ve tecrübe ile duvar kağıdı kaplama, duvar tavan boyama, 3d gergi tavan, 3d zemin, alçıpan dekorasyon, parke fayans seramik döşeme hizmetleri vermekteyiz.

Duvar kağıdı ustası aradığınızda doğru adrestesiniz bizden teklif almadan duvar kagıdı ve duvar boya işlerine karar vermeyin… Sizlere yaşadığınız mekanlar için yepyeni bir ferahlık sunuyoruz.

Whatsapp
Yönetici
Yönetici
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?